Čirý 5 minutový epoxyd, který nezapáchá?

Čirý 5 minutový epoxyd, který nezapáchá?

Čirý 5 minutový epoxyd, který nezapáchá? Mám čirý Pattex a zeleno-černé Alteco a oba při zpracování silně zapáchají rybinou, což je mi velmi nepříjemné.

Mohu doporučit tyto dva: UHU plus schnellfest, BISON 5 MIN EPOXY. Neměly by tak “zpáchat”. Ale jsou to epoxidové pryskyřice, které se úplně nearomatické nedají vyrobit.

Související produkty

BISON EPOXY 5 MIN 24 ml

Průzračně čiré dvousložkové epoxidové lepidlo se zpracovatelností 5 minut

BISON EPOXY 5 MIN 24 ml
172 Kč
*Včetně DPH 21%

UHU PLUS 5 min schnellfest EPOXY 24 ml/27 g

Dvousložkové epoxidové lepidlo se zpracovatelností 5 minut

UHU PLUS 5 min schnellfest EPOXY 24 ml/27 g
211 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.