Díra v plastovém sudu

Díra v plastovém sudu

Bohužel jsem se nedovolal do pořadu o lepidlech a proto posílám dotaz, jak nejlépe zalepit malou dirku ve 200 litrovém sudu na vodu. Jde o sud se čtvercovým profilem a dirka je právě v tom ohybu a ještě navíc v místě, kde se sud stupňovitě rozšiřuje. U kruhového sudu bych si s tím asi věděl rady, ale tady mi nejde vložit záplata tak, aby celá přilehla, ale nutně se na ní vytvoří zvlnění, který bude voda pod záplatu pronikat. Existuje na to nějaké konkrétní lepidlo, které tu záplatu nepotřebuje? Podotýkám ještě, že v tom místě to bude tlakem vody docházet k pohybu materiálu. Za odpověď předem děkuji.

Dobrý den, předpokládám, že sud je plastový? Tyto sudy jsou vyrobeny z PP a jsou za běžných podmínek neslepitelné. Z praxe ALE máme však doubrou zkušenost s touto plastelínou: ALTECO EPO PUTTY. Lze s ní opravit i pod vodou a zevnitř sudu - což doporučuji - zvenčí by to nedrželo. Podívejte se na články na stránkách a zkuste to. Kdybych si to špatně vyložil, pošlete mi jednpduché foto.

Související produkty

ALTECO Epoxy Putty 100 g

Dvousložková epoxidová plastelína s dobou zpracovatelnosti 30 minut

ALTECO Epoxy Putty 100 g
129 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.