Držák k nafukovacímu člunu a neopren

Držák k nafukovacímu člunu a neopren

Dobrý den, měl bych na Vás prosbu o radu, jak a čím přilepit držák Bimini (měká guma) k nafukovacímu člunu, material Hypalon.

Odpověď: Jednoznačně BISON LIQUID RUBBER.

Dobrý den. Potřebuji doporučit lepidlo na nafukovací lodě, neopreny a neoprenové boty (kombinace neoprenu a PVC). Kaučukové lepidla nepřenesou velké síly u lodí, neoprenové boty se ve vodě rozlepily, i když lepidlo bylo určeno do vody. Děkuji

Odpověď: Jednoznačně BISON LIQUID RUBBER, lepidlo odolává nejen vodě, ale i slané, tedy mořské vodě a je velmi pružné

Související produkty

BISON LIQUID RUBBER 50 ml

Tekutá guma na opravy všeho druhu.

BISON LIQUID RUBBER 50 ml
251 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.