Lepení desek Cembonitu (vláknocementové desky)

Lepení desek Cembonitu (vláknocementové desky)

Spoj Cembonit – hliník se utrhnul v místě lepidla.

Posílám odkaz na lepidlo, které použijte: BISON POLY MAX. Důležitou součástí bude úprava Al povrchu, který je nutné před lepenín připravit: LEPENÍ KOVŮ.

Al povrch očistit od zbytků lepidel (pokud tam jsou). Jemným smirkovým plátnem (zrnitost opravdu 400 - 300) Al povrch osmirkovat - odstranit    povrchový oxid Al. Odmastit - ne benzín ani ředidlo, ale Aceton nebo ještě lepší MEK (metyletylketon), který ale asi běžně neseženete. A vzápětí nanést lepidlo (max do 1 hodiny) a lepit.

Související produkty

BISON POLY MAX high tack express 425 g

Rychleschnoucí univerzální montážní lepidlo/tmel na bázi MS-Polymeru s vysokou počáteční přilnavostí

BISON POLY MAX high tack express 425 g
189 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.