Lepení listů historické knihy k sobě - po vyfrézování vnitřní části

Lepení listů historické knihy k sobě - po vyfrézování vnitřní části

Lepení listů historické knihy k sobě - po vyfrézování vnitřní části, okraje (cca 2cm na šířku) držely u sebe. Jelikož má kniha cca 400 stran, ideální by bylo lepidlo, které přes strany prosákne, abych nemusela lepit každou stránku zvlášť. Existuje něco vhodného na takovou práci?

K tomuto druhu lepení se používají bílá lepidla. Disperze. Důležitá je hustota. Čím řidší tím méně pevnější. Ale lépe zatékají. Dopuručuji Vám zlatý střed - BISON WOOD. Hustší a pevnější je BISON SUPER WOOD.

Související produkty

BISON WOOD GLUE 250 g

Lepidlo na dřevo D2.

BISON WOOD GLUE 250 g
93 Kč
*Včetně DPH 21%

BISON SUPER WOOD 250 g

Voděvzdorné lepidlo na dřevo D3.

BISON SUPER WOOD 250 g
108 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.