Lepení obvodové lišty - (měkčený PVC nesavý materiál) na linoleum (měkčený PVC nesavý materiál).

Lepení obvodové lišty - (měkčený PVC nesavý materiál) na linoleum (měkčený PVC nesavý materiál).

Lepení obvodové lišty - (měkčený PVC nesavý materiál) na linoleum (měkčený PVC nesavý materiál). Tyto lišty se prodávají ve svitcích, lepí se jenom jejich horizontální část, která je na podlaze. Lišta je samosvorná, její druhá vertikální část, která je u stěny, se nelepí. Na internetu jsem našel řadu lepidel na linoleum, ale u všech je zdůrazněno, že to je určeno pro lepení vinylové podlahy (nesavý materiál) na podkladovou plochu pod linoleem např. beton - savý materiál. Potřebuji jenom aby „ to drželo“ u sebe, žádné velké pevnostní nároky nejsou.

Tak to není problém. Použijte BISON PQOL MAX. Je jich více druhů. Pro Vás je jedno, který si vyberete. Všechny budou držet dobře. 

Související produkty

BISON POLY MAX express white 425 g

Bílé rychleschnoucí univerzální montážní lepidlo/tmel na bázi MS-Polymeru.

-26%BISON POLY MAX express white 425 g
179 Kč243,21 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.