Lepení pásu linolea na stůl pobitý vodovzdornou překližkou

Lepení pásu linolea na stůl pobitý vodovzdornou překližkou

Máte dvě možnosti: buď použijete MS polymer - bodově, hada, nebo ho rozetřete stěrkou. Stačí na jednu stranu. Pak spojíte s možností korekce, ale musíte do druhého dne čekat BISON POLY MAX. Nebo použijete toto kontaktní PU lepidlo UHU POWER. Čiré. Natřít štětcem na obě strany - 15 minut čekat. Pro vyšší pevnost nechat hodinu a natřít znovu obě strany. Pak po 15 minutách spojit - bude chytat, jako suchý zip. Musíte se přesně trefit. Pobouchat pěstí nebo gumovou paličkou a je to hotové hned.

Související produkty

UHU POWER TRANSPARENT 45 g

Univerzální čiré kontaktní lepidlo.

UHU POWER TRANSPARENT 45 g
68 Kč
*Včetně DPH 21%

BISON POLY MAX crystal express 300 g

Rychleschnoucí univerzální montážní lepidlo a tmel v jednom. Vhodné pro profesionály. Čiré.

-32%BISON POLY MAX crystal express 300 g
209 Kč306,13 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.