Neodpaření rozpouštědla při kontaktním lepení!

Neodpaření rozpouštědla při kontaktním lepení!

Při kontaktním lepení je velmi důležité nechat všechno rozpouštědlo odpařit.

Jak dlouho to trvá? To je otázka, která závisí na několika faktorech. Teplotě – pokojová je vyhovující. Množství naneseného lepidla je člověk od člověka různé. Atd. Obecně doporučuji 15 minut – to by mělo stačit, pokud jsme nenanesli půl tuby na jedno místo. Jak to poznáme. Je to zajímavé, ale lepidlo po odpaření prakticky na lehký dotek nelepí, ale po přiblížení se lepených spojů k sobě, začnou chytat, jako suchý zip. A TO JE TO SPRÁVNÉ!

Související články

AUDIO: Opravujeme boty

AUDIO: Opravujeme boty

VIDEO: Rady ptáka Loskutáka - Oprava bot

VIDEO: Rady ptáka Loskutáka - Oprava bot

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.