Potřebuji slepit dva malinkaté kousky kovu - pozinkový plíšek na mosaz

Potřebuji slepit dva malinkaté kousky kovu - pozinkový plíšek na mosaz

Dobrý den, potřebuji slepit dva malinkaté kousky kovu (pozinkový plíšek na mosaz) a nejde mi to sletovat, jelikož mosaz odvádí všechno teplo a to na čem je mosazná část se nesmí moc zahřát. Takže po neúspěchu s pájením jsem hledal na netu a našel odkazy na Vaše lepidla. První jsem si koupil UHU Metal a i když jsem dodržel postup, díly se slepily jako na žvýkačku - a není se čemu divit, protože to je něco jako chemopren a to je prostě gumové lepidlo. Mám ještě nějaké dvousložky, ale nechci moc riskovat, jelikož ten spoj musí být pevný v tahu. Je to malinká páčka z pozinkovaného plechu, která ovládá větší mosazné kolečko. uprostřed jsem udělal klínek a po stranách je do jisté míry vsazena jakoby do pouzdra z té mosazi. Jenže vše je velice malinké - cca 1cm na délku a 3mm na šířku! Poradíte mi prosím, čím to slepit? našel jsem UHU 300, dvousložka epoxid, ale stojí to 240,-Kč a nechci riskovat, že to zase nebude fungovat.

Dobrý den, UHU plus 300 je správná volba – ten UHU metall je opravdu na větší ploch a třeba s gumou – je to kontaktní lepidlo. UHU 300 ale před lepením očistit všechny zbytky UHU metall – toluen ho pomalu rozpustí.

Související produkty

UHU PLUS endfest 300 EPOXY 24 ml/25 g

Vysokopevnostní dvousložkové epoxidové lepidlo

UHU PLUS endfest 300 EPOXY 24 ml/25 g
211 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.