Potřebuji slepit polámanou skleněnou dekoraci

Potřebuji slepit polámanou skleněnou dekoraci

Použijeme lepidlo BISON GLASS. Lepidlo na lepení kov - sklo a sklo - sklo.

Lepidlo nanášíme jednostranně, ale POZOR! Potřebujeme k tomu UV záření - tedy denní světlo. Tzn. lepit u otevřeného okna, nebo venku, pak lepidlo tuhne velmi rychle (v několika sekundách). Pokud budeme lepit za oknem, lepidlo bude tuhnout i hodiny nebo neztuhne vůbec.

Související články

AUDIO: Opravujeme sklo

AUDIO: Opravujeme sklo

Opravy a lepení porcelánu a keramiky

Opravy a lepení porcelánu a keramiky

Související produkty

BISON GLASS 2 ml - lepidlo na sklo

Lepidlo na sklo. Lze použít i v kombinaci s kovy.

BISON GLASS 2 ml - lepidlo na sklo
174 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.