Praskliny na kapotáži 25let starého motocyklu. Na plastech bohužel není uvedený typ.

Praskliny na kapotáži 25let starého motocyklu. Na plastech bohužel není uvedený typ.

Pokud to jsou jenom trhlinky a potřebujete lepidlo, které tzv. zateče, bude to problém. Musíte použít svařovací lepidlo za studena, ktere plast rozpustí a svaří. Tedy bude nutná velká opatrnost, abyste si plast nepoleptal. Pokud Vám to nevadí, o čemž u motorkáře pochybuji (jsem též a to bych nechtěl), tak je to bez problémů.

Související produkty

BISON PLASTIC 25 ml

Lepidlo na studené svařování tvrdých plastů.

BISON PLASTIC 25 ml
69 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.