Prasklou kameninovou nádobu na zelí

Prasklou kameninovou nádobu na zelí

Dodrý den, umíte poradit, jak slepit prasklý keramický hrnec na kvašení zelí? Hrnec je pouze praslý, není na 2 kusy, je tam jen vlasová trhlina.

Pokud je zde jen trhlina, doporučuji jeden z těchto dvou čirých epoxidů UHU nebo BISON: Bison Epoxy 5 min, UHU Plus 5 min schnellfest.

Namíchejte dostatečné množství – pozor na dobu zpracovatelnosti – je 5 minut. Po této době musí být již hotovo. A touto směsí trhlinu překryjte. Před lepením dobře odmastit např. lihem. 

Pokud je zelák plný a sákne, pak musíte použít tuto ALTECO plastelínu: Alteto A+B epo puttyTrhlinu očistit, osušit a rychle nanést na trhlinu tuto plastelínu. Pro lepší přilnutí přelepit širokou páskou. Po 3 hodinách lze pásku sejmout.

Pokud by Vám někdy zelák prasknul, použijte na slepení speciální lepidlo na porcelán a keramiku UHU porzellan.

Přeji hodně štěstí

Související články

Opravy a lepení porcelánu a keramiky

Opravy a lepení porcelánu a keramiky

Příprava povrchů před lepením

Příprava povrchů před lepením

Související produkty

BISON EPOXY 5 MIN 24 ml

Průzračně čiré epoxidové lepidlo se zpracovatelností 5 minut.

BISON EPOXY 5 MIN 24 ml
172 Kč
*Včetně DPH 21%

ALTECO Epoxy Putty 100 g

Dvousložková epoxidová plastelína s dobou zpracovatelnosti 30 minut

ALTECO Epoxy Putty 100 g
129 Kč
*Včetně DPH 21%

UHU PLUS 5 min schnellfest 50 ml

Dvousložkové epoxidové lepidlo se zpracovatelností 5 minut

UHU PLUS 5 min schnellfest 50 ml
387 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.