Špatný výběr lepidla na plasty

Špatný výběr lepidla na plasty

Jak poznáme, že je plast, který jsme se rozhodli lepit, je slepitelný?

Lepení měkčených plastů nebude problém. Zde bezpečně fungují lepidla UHU weich pvc, BISON PLASTIC a BISON LIQUID ROBBER.

Horší je to s lepením tvrdých plastů. Zde máme v základu na výběr mezi tzv. lepidly svařujícími za studena – UHU allplast, UHU hart kunststoff, BISON PLASTIC ... Tato lepidla bezpečně lepí ABS a jiné podobné plasty. Důležité je si uvědomit, že pro vznik pevného spoje u této techniky potřebujeme lepit určitou plochu. Doporučuji min. 1 cm2. Zadní kryt mobilního telefonu, prasklé víko notebooku apod. touto technikou neslepíme dobře.

Zde přichází na řadu lepidlo BISON power adhesive, které dokáže tyto a jiné, namáhané spoje slepit – lyže, brusle (plastovou špičku), nárazníky aut ...

Související články

Lepení plastů

Lepení plastů

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.