Trhlinka v akvaristicé trubce z tvrdého plastu průměr cca 20 mm, v ktoré teče akváriová voda.

Trhlinka v akvaristicé trubce z tvrdého plastu průměr cca 20 mm, v ktoré teče akváriová voda.

Trhlinka v akvaristickej trubke z tvrdého plastu priemer cca 20 mm, v ktorej tečie akváriová voda. Trhlina je vlásočnicová, voľným okom skoro neviditeľná, dĺžka trhliny cca 10 mm. Trubka slzí, pri miernom ohnutí voda vystrekuje z trhliny. Viď video (https://youtu.be/TwREBcCrwoY). Trubku je možné počas lepenia a doby schnutia lepidla odstaviť a trubku vyprázdiť a vysušiť.

Dle videa dopuručuji zabandážovat epoxy plastelínou ALTECO. Předpoklad je, že ten plast je slepitelný. Pokud se podaří odpojit a vysušit, bude to určtě dobré. Nicméně tato plastelína Vám umožní lepit i vlhké povrchy. Můžete to zkusit. 

Související produkty

ALTECO Epoxy Putty 100 g

Dvousložková epoxidová plastelína s dobou zpracovatelnosti 30 minut

ALTECO Epoxy Putty 100 g
129 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.