UHU MAX REPAIR přináší snadné lepení a opravy s extrémní pevností!

UHU MAX REPAIR přináší snadné lepení a opravy s extrémní pevností!

Snadné použití, univerzálnost a výborné výsledky. To jsou základní požadavky na lepidla dnešní doby. Již žádné čtení dlouhých návodů, nevábný zápach rozpouštědel nebo jejich odvětrávání po nanesení lepidla.

Široká nabídka lepidel, ve které se laik velmi těžko orientuje! To je názor mnoha z nás. Proto se vývoj nových lepidel zaměřuje na jednoduchost použití a také na jejich zdravotní nezávadnost. Ovšem při zachování jeho univerzálnosti a pevnosti lepeného spoje. UHU MAX REPAIR takové lepidlo je. Jeho vlastnosti jsou přesně takové, aby nám opravy a lepení usnadnilo!

Bota

Lepidlo je gelové konzistence, nestéká a dobře se nanáší. Stačí jen na jednu stranu. Žádné odvětrávání rozpouštědla, protože lepidlo je neobsahuje. Nehrozí nebezpečí naleptání materiiálů - např. polystyrenu. Po vytvrzení je lepidlo extrémně pružné a pevné.

Poklice

Je bez rozpouštědel a odolává vysokým teplotám. Od -40°C až do +120°C. Opravené nádobí lze mýt bez problémů v myčce nádobí.

Květináč

Spoje nejsou viditelné, protože lepidlo je čiré. Nemusíme se bát použít všude tam, kde lepený spoj přichází do styku s vodou. Lepidlo a tudíž i spoj jsou voděodolné. V případě, že nám kousek materiálu chybí, nevadí. Můžeme jím i vyplnit spáry a doplnit chybějící materiál, kde je to třeba.

Auto

Hodí se všude tam, kde jsou opravy a spoje vystaveny vibracím a otřesům. Opraví i lepené či protržené těsnění. Pokud chceme mít spoj “neviditelný”, lze jej jednoduše po vytvrzení přetřít!

Schůdky

Vysoká elesticita umožňuje lepit i extrémně pružné a namáhané materiály. Gumové nášlapy na schodech, holínky, rybářské kalhoty i neopreny, plachty, a mnoho jiných již nejsou problém.

Několik rad. Lepidlo umožňuje korekci spoje po dobu 5 minut. Plné zatížení spoje a využití slepeného materiálu je možné po 24 hodinách. 

Související produkty

UHU MAX REPAIR 8 g

Extrémně silné, čiré a pružné lepidlo bez rozpouštědel. Pro všechny druhy lepení a oprav. Na bázi Polymeru.

UHU MAX REPAIR 8 g
89 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.