VIDEO: Rady ptáka Loskutáka - Jak lepit plasty

Základní rozdělení plastů je na tvrdé (polykarbonáty, ledničkové…) a měkké (bazénové, rybníčkové fólie). Exitují neslepitelné, které odpuzují lepidlo a spojení nedrží.Mezi slepitelné patří například polystyren a tvrzený polystyren.

Rady ptáka loskutáka

V dnešní době používáme rozličné množství plastových pomůcek. Často se stává, že se výrobek z plastu zlomí či nalomí a vy si nevíte rady. Vyhodit či slepit? A jaké použít lepidlo? Na otázku „Jak lepit plasty?“ vám odpoví odborník na lepení Daniel Drobný v pořadu rady ptáka Loskutáka.

V reportáži se dozvíte, jaké typy plastů existují a co jsou to takzvané „lepitelné“ a „nelepitelné“ plasty. Uvidíte různé druhy lepidel a užitečné tipy na správné lepení.

Zdroj: loskutak.nova.cz

Související produkty

UHU Hart Kunststoff 33 ml/30 g - na tvrdé plasty

Lepidlo pro studené svařování tvrdých plastů

UHU Hart Kunststoff 33 ml/30 g - na tvrdé plasty
64 Kč
*Včetně DPH 21%

UHU SEKUNDENKLEBER Kunststoff 3 g

Vteřinové lepidlo pro lepení plastů

UHU SEKUNDENKLEBER Kunststoff 3 g
66 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.