VIDEO: Rady ptáka Loskutáka - Oprava vypadlého skla v pečící troubě

Největším problémem je vysoká teplota a roztažnost skla v troubě. Tato závada je poměrně častá a vypovídá o kvalitě a druhu použitých materiálů při výrobě pečící trouby. Dnešní doba s sebou přináší celou řadu inovací a nových produktů. K takovým také patří nový druh vysokoteplotního silikonu, který ve spojení se speciálním odmašťo-vadlem dokáže přímo zázraky.

Rady ptáka loskutáka

Související produkty

BISON SILICONE HIGH TEMP RED 280 ml

Vysokoteplotní silikonový tmel

BISON SILICONE HIGH TEMP RED 280 ml
192 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.