Výplň díry v podlaze - vznikla odstraněním zárubně

Výplň díry v podlaze - vznikla odstraněním zárubně

Výplň díry v podlaze - vznikla odstraněním zárubně (v podlaze je díra po spodní příčce zárubně, do které byl upevněn práh dveří..Objem díry je přibližně 4 dm3. Představují si jako laik toto řešení: Smíchám písek a "nějakým" lepidlem (JAKÝM?) v nějakém poměru (JAKÉM) a díru tím vyplním a srovnám do roviny podlahy. Po zatuhnutí bude povrch překryt celoplošným kobercem. Směsi písku + lepidla dávám přednost před betonem, ale možná je můj názor mylný.

V tomto případě můžeme pouze improvizovat. Potřebujete více méně epoxid, který jediný ztvrdne a nezmění objem. Potřebujete takový, který má dlouhou dobu zpracovatelnosti, abyste si mohl vše připravit, smíchat, aplikovat...

Te je tento UHU PLUS ENDFEST 300. Toto je balení 163 gramů. Dvě tuby asi jako pasta na zuby. Pak je i v plechovkách.  A teď to již bude na Vás. Poměr Vám nikdo neřekne. Je to pokusem. Prostě přisypávat a míchat. Budete na to celé mít 90 minut, což není málo. Když bude epoxidu málo, bude to křehké a popraská to. 

Pak ještě jedna rada. Existují i epoxidy, které v sobě mají ocelový prach. Tam byste nemusel nic přimíchávat. Buhužel my je máme jenom v malých baleních. ALTECO EPOXY STEEL 30 min.

Související produkty

ALTECO Epoxy Steel 30 min 56,8 g

Dvousložkové epoxidové lepidlo s kovovým plnidlem (tekutý kov) a delší zpracovatelností 30 minut

ALTECO Epoxy Steel 30 min 56,8 g
109 Kč
*Včetně DPH 21%

UHU PLUS endfest 300 EPOXY 163 g

Vysokopevnostní dvousložkové epoxidové lepidlo

-49%UHU PLUS endfest 300 EPOXY 163 g
459 Kč903,87 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.