Zalepení díry u kohoutku na barelu

Zalepení díry u kohoutku na barelu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, které lepidlo z vaší nabídky byste mi doporučili k zalepení díry u kohoutku na barelu? Nejsem si jistý typem materiálu, mohlo by se jednat o cín, nebo měď (foto zasílám v příloze). Nebo by podle vás bylo ideálnější použít speciální pásku na zalepování trubek a teprve potom nanést nějaké lepidlo? Na vašich stránkách píšete, že vyšší teploty urychlují proces tvrdnutí. Je možné např. po aplikaci dvousložkového lepidla zahřát místo letlampou? Děkuji za odpověď

Dobrý den, Zde to nebude velký problém. Přečtěte si článek o lepení kovů. Použijte jedno z těchto lepidel: ALTECO 3-TON QUICK EPOXYALTECO 3-TON EPOXY (Steel).

U těchto lepidel není nutné vytvrdit vyšší teplotou. Je to tekutý kov. Některá lepidla je mžné vyšší teplotou vytvrdit na vyšší pevnost (UHU PLUS endfest 300 EPOXY), ale zde to není nutné. Samozřejmě by šly použít i jiné metody a jiná lepidla, ale nabízím levnější a dostupnější variantu.

Související články

Lepení kovů

Lepení kovů

Související produkty

UHU PLUS endfest 300 EPOXY 24 ml/25 g

Vysokopevnostní dvousložkové epoxidové lepidlo

UHU PLUS endfest 300 EPOXY 24 ml/25 g
211 Kč
*Včetně DPH 21%

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.