Akce BISON SPRAY PENETRANT 400 ml

Penetrační olej ve spreji na bázi MoS2

Akce BISON SPRAY PENETRANT 400 ml

Katalogové číslo: 30460

EAN: 8592001304604

Výrobce: Bison

Tisk katalogového listu

Cena: 186 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Pro použití ve Vaší práci, domácnosti i garáži.– Lehce uvolňuje rezaté šrouby, matky, příruby, panty, zámky atd.– Lze použít jako prevenci již během spojování– Obsahuje MoS :• Je čistý a rychlý • Uvolní jakýkoliv zrezivělý předmět

VÝHODY:

• Proniká hluboko do zrezivělých částí• 360° použití - může být použit ve všech pozicích• Chrání kovy před korozí• Pracuje rychle; 5 min • Rozpouští rez

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.