BISON MONTAGEKIT TAPE 1,5 m x 19 mm

Montážní oboustranná páska

BISON MONTAGEKIT TAPE 1,5 m x 19 mm

Katalogové číslo: 17956

EAN: 8710439137865

Výrobce: Bison

Tisk katalogového listu

Soubory ke stažení:

Technický list

Cena: 169 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

  • Super silná: 1kg/1,5 cm pásky (hladké povrchy), 250g/2 cm pásky (hrubý povrch)
  • Na všechny materiály
  • Na hladké i hrubé povrchy
  • Do interiéru a exteriéru
  • Tepelná odolnost od -25°C do +75°C
  • Odstranitelná: nezanechává zbytky lepidla
  • Odolná vlhkosti
  • Průhledná

Super pevná transparentní oboustranná lepící páska pro rychlé lepení dílců na všechny povrchy v interiérech i exteriérech. Lepící páska má velkou přilnavost, odolává vlhku a teplotám od -25°C do +75°C. Nosnost 1kg/1,5 cm pásky (hladké povrchy), 250g/2 cm pásky (porézní povrchy).

ROZSAH POUŽITÍ:

Je vhodná pro lepení veškerých doplňků a příslušenství v exteriérech i interiérech. Např. poštovní schránky, informační tabulky, požární hlásiče, čidla alarmů, uchytky kabelů, boxy, jmenovky, cedulky, a mnoho jiných.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené plochy musí být suché, čisté a odmaštěné. Ustřihněte požadovanou délku pásky a nalepte na jednu stranu. Potom odstraňte ochranný papír a lepený dílec pevně přitlačte. Nosnost pásky je 250 g na každé 2 cm délky pásky, resp. 1 kg na každý 1,5 cm pásky - dle typu povrchu. Prosím nechytejte prsty lepící část pásky, mohla by se snížit přilnavost pásky. Maximální pevnost dosáhne spoj po 24 hodinách.

TIP:

pro lepení koupelnových a jiných doplňků použijte též BISON DOUBLE FIX

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.