UHU Fix N Glaze 150 ml

Lepidlo na ubrouskovou techniku a na lepení “Puzzle”.

UHU Fix N Glaze 150 ml

Katalogové číslo: 7934

EAN: 4026700473759

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 167 Kč *1

Původně: 205 Kč *1 *2

*1 včetně DPH 21 %
*2 orientační maloobchodní cena

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Pro nádherné dekorování za pomoci papírových ubrousků a tzv. dekupáž techniky. Dále vynikající jako krycí lak a lepidlo na lepení puzzle. Bez rozpouštědel. Po zaschnutí čiré.

ROZSAH POUŽITÍ:

Ubrousková metoda na keramiku, kámen, sklo, papír a karton, polystyren a plasty. Vhodné i pro lepení dekorativních písků. Po sestavení puzzle též vhodné na zpevnění a přelakování. Lze je přenést a vytvořit obrazy.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepené díly musí být čisté, suché a odmaštěné. Nastříhejte si části ubrousků (či jiných materiálů s motivy), které chcete aplikovat na předmět. Naneste tenkou vrstvu lepidla/laku zdobený předmět. Přiložte vystřižený motiv na ještě mokré lepidlo. Počkejte na zaschnutí. Přetřete celý povrch lepidlem/lakem.
Lepidlo se dá aplikovat štětcem. Tímto způsobem přetřete několikrát (vždy nechte zaschnout) již sestavené puzzle po jeho vrchní obrazové straně. Lepidlo - transparentní - zateče a zpevní celý váš výtvor. Vznikne pevný obraz, který můžete přenášet.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.