UHU STIC MAGIC 21 g

KOUZELNÁ LEPICÍ TYČINKA. Lepí papír, karton, fotografie a mnoho jiných materiálů a předmětů.

UHU STIC MAGIC 21 g

Katalogové číslo: 22345

EAN: 40267791

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 42 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

  • Při nanesení je modré a a po uschnutí se magicky stane čirým
  • Lepidlo je ze 70 % vyrobeno z přírodních surovin a neobsahuje rozpouštědla
  • Šroubovací uzávěr zamezuje vysychání lepidla a zaručuje bezpečnoé přenášení a práci s lepidlem
  • Dobře se nanáší, hladce klouže po papíře a díky tomu má nízkou spotřebu
  • Rychle schne a lepí velmi pevně a trvanlivě
  • Vypratelné ve studené vodě

Velmi kvalitní lepící tyčinka s magickou vlastností - při nanesení je modré a po uschnutí čiré. Toto pomáhá nejenom dětem s aplikací lepidla - přesně vidí, kde je nanesené a zároveň zabraňuje zbytečnému ušpinění a plýtvání lepidlem. Lepidlo je vybavené šroubovacím uzávěrem, který zamezuje vysychání lepidla a zaručuje bezpečné přenášení a práci s lepidlem. Je vyrobené v Německu s důrazem na kvalitu a ekologičnost - lepidlo je ze 70 % vyrobeno z přírodních surovin. Dobře se nanáší, má nízkou spotřebu a rychle schne.

ROZSAH POUŽITÍ: 

Lepí papír, karton, fotografie, obrázky a mnoho jiných materiálů a předmětů.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Lepidlo lehce vyšroubujte z plastového tubusu. Aplikujte na lepený předmět. Při nanesení je lepidlo modré a během pár vteřin se stane čirým. Vhodné i pro větší plochy.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.