UHU STIC ReNATURE 21 g

Lepí papír, karton, fotografie a mnoho jiných materiálů. Lepicí tyčinka, co šetří přírodu.

UHU STIC ReNATURE 21 g

Katalogové číslo: 25040

EAN: 40267401

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 36 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

  • Obal lepidla je z 58% vyroben z přírodních plastů 
  • Lepidlo je z 98 % vyrobeno z přírodních surovin a neobsahuje rozpouštědla
  • Patentovaný šroubovací uzávěr pro bezpečné přenášení a práci s lepidlem
  • Dobře se nanáší, hladce klouže po papíře a díky tomu má nižší spotřebu
  • Rychle schne a je velmi pevné
  • Vypratelné ve studené vodě

Renature 100% recyklovatelné

Nejekologičtější lepící tyčinka na světě - lepidlo je z 98 % vyrobeno z přírodních surovin a neobsahuje rozpouštědla. Obal je vyroben z 58 % z bioplastu založeném na cukrové třtině, která je pěstována v Německu v souladu s trvale udržitelným rozvojem. Díky této nové technologii je při výrobě použito o 48 % méně fosilních materiálů (porovnáno se standardním UHU Stic firmou Denkstatt Vídeň v roce 2013). Emise CO2 jsou tím sníženy o 46 %. Produkt je 100% recyklovatelný.

Lepidlo má nové složení. Dobře se nanáší, hladce klouže po papíře a díky tomu má nižší spotřebu. Přestože je bez rozpouštědel - na bázi vody, rychle schne a ve výsledku je velmi pevné.

Lepidlo je vypratelné ve studené vodě.ROZSAH POUŽITÍ:

Lepí papír, karton, fotografie, obrázky a mnoho jiných materiálů a předmětů. Nesmí chybět v žádné domácnosti, kanceláři, školní brašně, …

NÁVOD K POUŽITÍ:

Odšroubujte uzávěr. Lepidlo lehce vyšroubujte z plastového tubusu. Aplikujte na lepený předmět. Po té lepené plochy spojte a nechte schout při pokojové teplotě. Hotovo!

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.