UHU STIC ReNATURE 40 g

Velmi kvalitní lepicí tyčinka s patentovaným šroubovacím uzávěrem. Ekologické provedení - bioplastový obal. Snadné nanášení, nízká spotřeba. Rychle schne.

UHU STIC ReNATURE 40 g

Katalogové číslo: 28801

EAN: 40267470

Tisk katalogového listu

Cena: 53 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

Ekologické provedení velmi kvalitní lepicí tyčinky s patentovaným šroubovacím uzávěrem, který zamezuje vysychání lepidla. Dobře se nanáší, má nízkou spotřebu. Rychle schne. Lepí papír, karton, fotografie, obrázky a mnoho jiných materiálů.

 • Samotné lepidlo obsahuje 98 % přírodních látek
  • .
 • 58 % obalu je vyrobeno z přírodního materiálu - bioplastu.
 • Výroba zatěžuje životní prostředí o 46 % měně, než běžný výrobek.
 •  

  • včetně
  vody

  Sdílet


  Navštivte i naše další stránky

  Bison

  www.bison-lepidla.cz

  Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

  UHU

  www.uhu.cz

  Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

  Alteco

  www.alteco.cz

  Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

  Samson

  www.samson-lepidla.cz

  SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

  AirMax

  www.pohlcovacevlhkosti.cz

  Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.