UHU Twist & Glue 35 ml

Rychleschnoucí univerzální lepidlo s aplikátorem pro pevné a čisté lepení.

UHU Twist & Glue 35 ml

Katalogové číslo: 5077

EAN: 4026700413298

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Soubory ke stažení:

Bezpečnostní list

Cena: 49 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

  • ideální do školy a kanceláře - nekrabatí papír
  • unikátní aplikátor se 3 možnostmi aplikace - body, linky, plochy
  • měkká a ergonomická lahvička - jednoduše zmáčknutelná dětmi
  • vypratelné při 60 stupních celsia
  • doplnitelné 

Twist and Glue aplikaceUniverzální čiré lepidlo, které nekrabatí papír. Lepí rychle, čistě, trvale, možnost korektury spoje.

Lepidlo je v měkké a ergonomické lahvičce s unikátním aplikátorem, který má 3 možnosti nastavení. Body, linky, plochy - pro všechny způsoby aplikacíROZSAH POUŽITÍ:

Lepí papír, kartón, dřevo, porcelán, kovy, sklo, keramika, plexisklo, plsť, kůže, korek, textil a mnoho dalších materiálů. Nevhodné na lepení fotografií, PP a PE.

NÁVOD K POUŽITÍ:

Jednostranně nanést, přitlačit – hotovo. U tvrdých (nesavých) materiálů nanést na obě strany a nechat schnout. Potom opět potřít a stlačit. Plně vytvrzené po 24 hodinách

DŮLEŽITÉ:

Nepoužívejte při teplotách pod +5°C. Vypratelné při +60°C.

UPOZORNĚNÍ:

hořlavé kapaliny (kat.2).

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.