UHU Twist & Glue ReNATURE 35 ml

Bezpečné a ekologické univerzální lepidlo. Ideální pro použití ve škole, kanceláři či doma.

UHU Twist & Glue ReNATURE 35 ml

Katalogové číslo: 25252

EAN: 4026700446609

Výrobce: UHU

Tisk katalogového listu

Cena: 46 Kč

* orientační maloobchodní cena
* včetně DPH 21 %

Doprava nad 600 Kč ZDARMA

  • Obal lepidla je z 88 % vyroben z přírodních plastů
  • Lepidlo je ze 70 % vyrobeno z přírodních surovin
  • Bez rozpouštědel - dermatologicky testováno
  • Unikátní aplikátor se 3 možnostmi aplikace - body, linky, plochy
  • Měkká a ergonomická lahvička - jednoduše zmáčknutelná dětmi
  • Vypratelné při 40 stupních celsia za pomocí mýdla

Renature 100% recyklovatelné

Nejekologičtější univerzální lepidlo na světě - lepidlo je ze 70 % vyrobeno z přírodních surovin a neobsahuje rozpouštědla. Obal je z 88 % vyroben z bioplastu založeném na cukrové třtině, která je pěstována v Německu v souladu s trvale udržitelným rozvojem. Díky této nové technologii je při výrobě použito o 45 % méně fosilních materiálů (porovnáno se standardním UHU Twist & Glue firmou Denkstatt Vídeň v roce 2013). Emise CO2 jsou tím sníženy o 46 %. Produkt je 100% recyklovatelný.

UHU Twist & Glue ReNature je univerzální lepidlo ideální pro širokou škálu použití ve škole, kanceláři či doma. Lepí rychle, čistě, trvale a s možností korektury spoje. Lepidlo je v měkké a ergonomické lahvičce s unikátním aplikátorem, který má 3 možnosti nastavení. Body, linky, plochy - pro všechny způsoby aplikací.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.