Guma jako ochranný ekologický nátěr

Guma jako ochranný ekologický nátěr

Plechový žlab pomalu dosluhuje a místy z něj již prosakuje voda? Dřevěné květináče, které jste si vlastnoručně vyrobili začínají od vlhkosti podléhat hnilobě?

Voda se dostává pod sprchový kout nebo vanu a prosakuje do podlahy? To nejsou žádné nepředstavitelné problémy, ale často je to realita. Jak si s těmito problémy poradit?

BISON RUBBER SEAL je šetrný ekologický nátěr, který chrání široké spektrum předmětů proti vlhkosti a zatékání. Prodlužuje životnost ošetřených předmětů a ještě je šetrný k životnímu prostědí. Je vhodný do každého prostředí a dělá z ošetřených produktů vodotěsné předměty.

Rubber seal neobsahuje rozpouštědla a je netoxický. Pokud takto ošetříte dřevěný truhlík, ve kterém pěstujete rajčata nebo bylinky, nemusíte se obávat, že jíte něco škodlivého.

 Sáknoucí žlab jednoduše necháte vyschnout, vyčistíte a odmastíte (např. acetonem, perchlórem).

Rubber seal aplikujte minimálně ve dvou vrstvách s pracovní pauzou alespoň 10 minut.

 I dřevo, které bude dlouhá léta ve styku s vlhkou zeminou, bude mít svou životnost několikanásobnou. Dřevěné plotovky, tyče na podpěru keřů, palety se dřevem ležící přímo na zemi. To vše jsou aplikace vhodné pro Rubber seal.

TIP: pokud je dřevo hodně porézní - nasákavé, nesnažte se nanášet silnější vrstvu, ale opakujte aplikaci - nátěr vícekrát. I 3 - 4 krát, dokud nebude povrch dřeva celkově uzavřen a tím 100% ošetřen.

Pokud budete budovat nebo rekonstruovat koupelnu, použijte Rubber seal jako ochranný nátěr pod sprchovou vaničku nebo vanu. Zajistíte se, že na Vás nebudou zvonit sousedé, že mají mokrý strop.

Pokud tímto nátěrem ošetříte kovy, zajistí Vám to ochranu proti korozi a prodlouží životnost kovových předmětů.

Sdílet


Navštivte i naše další stránky

Bison

www.bison-lepidla.cz

Lepidla a tmely BISON nabízí ucelený sortiment vysoce kvalitních produktů, jak běžným spotřebitelům, tak řemeslníkům a profesionálům.

UHU

www.uhu.cz

Lepidla UHU se na českém trhu zaměřují na oblast lepení v kanceláři, ve škole a v domácnosti. Dále UHU nabízí specializovaná lepidla pro profesionální použití. Značka UHU je po více jak 70 let leaderem na evropském trhu, v Německu se stala synonymem pro lepidlo.

Alteco

www.alteco.cz

Vteřinová lepidla (Super Glue) a epoxidová lepidla japonské značky ALTECO jsou známa na celém světě. Velmi populární jsou též barevné popisovače ALTECO Paint Marker.

Samson

www.samson-lepidla.cz

SAMSON - vlastní značka společnosti Z - TRADE. Produkty distribuované pod touto značkou vynikají svou kvalitou a cenovou dostupností. Některé produkty nemají v této cenové kategorii a kvalitě konkurenci.

AirMax

www.pohlcovacevlhkosti.cz

Pohlcovače vlhkosti Air Max® zabraňují vzniku plísní, kondenzaci vlhkosti a odstraňují zatuchlý zápach. Jedná se o tichý a čistý systém regulace vlhkosti bez použití elektrické energie.